Kurzy pro tebe

Pro jednotlivce různých věkových kategorií nabízíme účast na dlouhodobých kurzech, víkendových workshopech i jednorázových otevřených dílnách. Kurzy se zaměřují na osobnostný rozvoj, rozproudění kreativity a spontaneity, schopnost spolupráce, prezentační dovednosti, soft skills a mnohem víc. Konkrétní náplň kurzů se dovíte z naší nabídky, v které si vybere každý.

  • Improdílny - Otevřené tréninky improvizace - Otevřené tréninky improvizace pro každého jsou prostorem pro hraní, tvoření i učení. Přijďte i vy objevit svoji kreativitu, spontaneitu a mnoho dalšího. To vše, v rámci Improdílen, na jevišti bez diváků.

  • Víkendové workshopy - Aktuální nabídka víkendových workshopů.

  • Rozlety – Dlouhodobý kurz aplikované improvizace - Rozlety jsou dlouhodobým kurzem divadelní improvizace pro osobnostní rozvoj. Jsou také prostorem pro hraní, tvoření i učení. Pokud chcete rozvíjet svoji kreativitu, spontaneitu, pohotovost a další měkké dovednosti, jsou Rozlety právě pro Vás!

  • Letní akademie Hejbej - Letní akademie Hejbej je prázdninová zážitkově-vzdělávací akce pro 25 - 35 účastníků od 17 do 21 let z České republiky a Slovenska.

  • Impro bez hranic - Impro bez hranic (netradiční benefiční improvečer) Benefiční představení improvizačního divadla, které bourá formy a běžné praxe improdivadelní scény. Impro bez hranic přináší příležitost pro unikátní a nevšedné setkávání na jevišti ve společné improvizaci spojené se snahou pomoct organizacím, které se věnují společensky prospěšným projektům.