Víkendové workshopy

Ne každý si dokáže najít čas na pravidelné kurzy. Nabídku víkendových workshopů na PODZIM 2017 pro vás připravujeme a víc informací přineseme již brzy.

line1

Minulé kurzy:

V případě zájmu o některý z proběhlých kurzů nás kontaktujte na info@proraptor.cz a my kurz znovu vypíšeme.

line1

KONFLIKTY A MY s Tomášem

tom_uprav

Workshop, jak už název napovídá, vám nabídne prostor prozkoumat konflikty, lépe porozumět jejich podstatě, dynamice a příčinám. Prostřednictvím divadelních technik ukotvených v poznatcích psychologie budeme objevovat své vzorce chování v konfliktech, obvyklé role, které v nich zaujímáme a typické způsoby řešení. Dostanete také prostor hledat v konfliktech cesty, které jste prozatím nevyzkoušeli, budovat si hranice a komunikovat účinně své potřeby a zároveň porozumět potřebám druhé strany.

Více informací na facebooku.

Přihláška

line1

ODVAHA A HRAVOST s Deni

deni_uprav

Budeme si hrát, bavit se, a pomocí hry nabývat sebejistotu a autenticitu při vystupování. To vše metodami a technikami dramatické výchovy a s využitím všech nástrojů, které máme k dispozici: tělo, pohyb, dech, hlas, slovo.

Dramatická výchova využívá prostředky a prvky divadelního umění. Pracuje s celou osobností člověka a při její rozvíjení pracuje se zkušeností, s prožíváním, hrou, tvořivostí, fikcí a improvizací.

line1

STATUSOVÉ HRY s Mojmírem

mojmir_uprav

Každým gestem, pohybem nebo slovem vyjadřujeme jaké statusové postavení zaujímáme k prostředí, ve kterém jsme, nebo ke konkrétní osobě, se kterou jednáme.

Přijďte skrze hru a improvizaci objevovat jaké statusové role vám vyhovují, co na sebe prozrazujete, jak vás vnímají ostatní a jak vy naopak vnímáte je.

line1

IMPRODÍLNA s Bárou

bara_uprav

Na víkendové improdílně si společně zkusíme základy divadelní improvizace. Budeme se věnovat principu přijímání nabídek, vlastním nápadům, kreativitě a spontaneitě. Také se podíváme na stavbu příběhu a schopnost rychlé reakce na situaci.

Divadelní improvizace je založená na práci s tělem a hlavně s přítomným okamžikem – se situací tady a teď.