Dramamámy: lekce dramatické výchovy pro rodiče s dětmi

 

======= LEKCE =======

Strašidelná nuda

Báli jste se už někdy? A co teprve, až potkáte strašidlo NIC, které sebou nosí nudu! Přijďte společně s námi zahnat nudu – stínohrou, loutkami, voicebandem.

Lekce z platformy Dramamámy – cyklus lekcí dramatické výchovy pro rodiče s dětmi, která nabízí prostor pro uměleckou seberealizaci rodičů i dětí, radost ze společných zážitků a z divadelní tvorby je místem právě pro vás.

Určeno pro maminky i tatínky s dětmi od 5 let.

 

Kdy: Termín momentálně není vypsaný (v případě zájmu nás kontaktujte na bara@proraptor.cz)

(vždy 1-krát měsičně – pro další termíny sledujte facebook Proraptor nebo program BuranTeatru)

Délka: 2 hodiny

 

Kde: Divadlo BuranTeatr, Kounicova 22 – www.buranteatr.cz

 

Cena: 100 Kč / lekce – dospělý/á a 50 Kč / lekce – dítě

Vstupenky: http://www.buranteatr.cz/vstupenky/586

 

Lektorky:

Denisa Tchelidze (lektorka a pedagožka)

Divadlo mne provází již od dětství. Ve vyšším věku jsem objevila i další jeho rozměr – učení se skrz divadlo. Toto objevování prohloubilo moje studium dramatické výchovy na katedře výchovné dramatiky DAMU v Praze. Věnuji se divadlu ve výchově, divadlu fórum, přednesu, teorii dramatické výchovy, strukturovanému dramatu a vzdělávání pedagogů.

Jana Netíková (sociální pedagožka)

Učení zážitkem, vnímání prožitkem, drama ve výchově, pragmatično a vše „mimo hlavní vzdělávací proud“ – některá z mnoha témat, okolo kterých kroužím a tančím. Poslední 4 roky jsem žonglovala s divadlem utlačovaných, playback divadlem, strukturovaným dramatem, sociální pedagogikou, lektorováním, sociální prací a tanečně pohybovými aktivitami. Aktuálně mě zajíma předškolní pedagogika, skály, kopce, běh a les; nadějné začátky a štastné konce, cizojazyčné slovníky, DIY origami, přemostění a porozumění, ticho a klid.